مسئول واحد خدمات شهری:

برخورد مستمر شهرداری با انجام سد معبر در سطح شهر

مسئول واحد خدمات شهری شهرداری محلات گفت: این شهرداری بنا بر وظیفه قانونی خود نسبت به رفع سد معبر در سطح شهر به‌صورت مستمر اقدام می‌کند.

برخورد مستمر شهرداری با انجام سد معبر در سطح شهر
به گزارش روابط عمومی شهرداری، ابراهیم نیکنام در تکمیل این خبر اظهار کرد: شهرداری در راستای اجرای مفاد ذیل تبصره ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها به‌صورت مستمر نسبت به رفع سد معبر اقدام می‌کند و با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
وی با تشریح اقدامات صورت گرفته در بازه زمانی یک ماه گذشته خاطرنشان ساخت: جمع‌آوری تعدادی پایه و تخت از جلوی مغازه‌های واقع در میدان مرکزی، جمع‌آوری سازه‌ی پایه‌دار در شهرک امام (ره)، جمع‌آوری سایبان بدون مجوز با دستور دادستان محترم، جمع‌آوری صندلی و میز واقع در پیاده‌روهای شهر و جلوی صنوف، تعیین تکلیف تعدادی از مغازه‌های صنوف مزاحم در جلسه کمیسیون بند ۲۰ شهرداری و پلمپ ۱۰ مغازه صنوف مزاحم با حکم دادستان از اقدامات انجام‌شده در این مدت بوده است.
مسئول واحد خدمات شهری شهرداری در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان کرد: این شهرداری به‌منظور ساماندهی دست‌فروشان نسبت به ایجاد مکان مناسب در پارکینگ آیت‌الله مقدسی جهت استقرار دست‌فروشان و سهولت در دسترسی شهروندان به‌تمامی آن‌ها در یک نقطه اقدام کرده و در این راستا با همکاری نیروی انتظامی با دست‌فروشانی که در سایر نقاط مستقر می‌شوند برخورد صورت می‌گیرد.

نظرات

 
 
Captcha