مسئول واحد عمران شهرداری خبر داد:

شروع عملیات احداث بوستان یک هکتاری در بلوار شهید چمران

مسئول واحد عمران شهرداری محلات گفت: پروژه احداث بوستان یک هکتاری بلوار شهید چمران بااعتباری بالغ‌بر 64 میلیارد ریال آغازشده است.

شروع عملیات احداث بوستان یک هکتاری در بلوار شهید چمران
به گزارش روابط عمومی شهرداری محلات، مهدی عسگری در تکمیل این خبر اظهار کرد: عملیات عمرانی احداث بوستان یک هکتاری بلوار شهید چمران محلات از چندی قبل آغازشده و پس از پایان مرحله خاک‌برداری، اجرای سنگفرش به‌منظور پیاده‌روسازی و محوطه‌سازی این بوستان در فضایی به وسعت 4 هزار مترمربع عملیاتی خواهد شد.
وی در ادامه بیان کرد: 40 درصد از فضای یک هکتاری بوستان به محوطه‌سازی و 60 درصد مابقی نیز به تجهیز پارک با فضای سبز اختصاص خواهد یافت، همچنین احداث بناهای مسقف شامل نمازخانه، سرویس بهداشتی، نگهبانی و فروشگاه در فضایی به وسعت 300 مترمربع از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده جهت اجرا در این بوستان است.
مسئول واحد عمران شهرداری خاطرنشان ساخت: تأمین آب این بوستان از طریق مخزن هزار مترمکعبی در حال احداث شرق میدان بسیج صورت خواهد گرفت و برای بهره‌برداری از این پارک اعتباری بالغ‌بر 64 میلیارد ریال پیش‌بینی‌شده و هم‌اکنون پروژه توسط سازمان همیاری شهرداری استان مرکزی به‌عنوان پیمانکار طرح در حال اجرا است.   

نظرات

 
 
Captcha